TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ (TBB) BAŞKANI AV. R. ERİNÇ SAĞKAN GÜMÜŞHANE İLİNE ZİYARETTE BULUNDU.
Tarih: 13.10.2023| Okunma Sayısı: 335

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Av. R. Erinç Sağkan Gümüşhane İline ziyarette bulundu. Kahvaltıda meslektaşları ve Gümüşhane Baro Başkanı Av. Metin Aslan ile bir araya gelen Sağkan kahvaltıdan sonra Gümüşhane Valisi Alper Tanrısever’i ziyarette bulundular. Ardından Gümüşhane adliyesindeki Baro odasında ruhsat törenine katıldı.

Törene Gümüşhane Baro Başkanı Av. Metin Aslan, Yönetim Kurulu üyeleri ve baro avukatlarının ev sahipliğinde katılan Sağkan; meslektaşlarla bir araya gelmenin, onların sorunlarını, eleştirilerini ve görüşlerini bizzat kendilerinden dinleyebilmenin değerine vurgu yaptı. Birlik Başkanı’nın meslektaşlardan gelen soruları cevaplamasının ardından törene geçildi. Stajlarını tamamlayarak ruhsat almaya hak kazanan Av. Asena Simge Saraç ve Av. Nur Nisa Savaş  Yeminlerini ederek ruhsatlarını almaya hak kazandılar.

Akşam yemeğinde Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Av. R. Erinç Sağkan, Gümüşhane Baro Başkanı Av. Metin Aslan, Nevşehir Baro Başkanı Av. Murat Boz, Bayburt Baro Başkanı Av. Serkan Pekmezci, Erzurum Baro Başkanı Av. Talat Göğebakan ve Gümüşhane Barosu avukatları yemekte bir araya gelerek mesleki konulara değindiler. Daha sonra Gümüşhane Baro Başkanı Av. Metin Aslan tarafından plaketleri ve hediyeleri takdim edilerek son buldu.

 

 

21.04.2024
AV. METİN ASLAN
BARO BAŞKANI

BARO LEVHASI


© Web sitesi hizmeti Türkiye Barolar Birliği tarafından verilmektedir.